czwartek, 17 stycznia 2013

Związanie współpracy Gminy z Łaskarzewskimi Latarnikami.

17 stycznia 2013r. Pani Hanna Cichecka – Wice-wójt Gminy Łaskarzew przygotowała informację dla mieszkańców gminy o zawiązanej współpracy Gminy z Łaskarzewskimi Latarnikami i zapraszające na bezpłatne spotkania z Internetem. Ustaliliśmy wspólnie ostateczną treść informacji, która jeszcze w styczniu 2013r. zostanie przekazana do wiadomości mieszkańców gminy Łaskarzew. Przesyłam przygotowaną krótką informację dla mieszkańców Gminy.


INFORMACJA

Wójt Gminy Łaskarzew zaprasza mieszkańców Gminy Łaskarzew do udziału w Ogólnopolskim programie pn. Polska Cyfrowa Równych Szans organizowanym przez Latarników Polski Cyfrowej z Łaskarzewa.
Dzięki otrzymaniu wsparcia finansowego na realizację programu pn. „Latający latarnik PCRS w powiecie garwolińskim” dla Pana Marka Kusaka udzielonego przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie istnieje możliwość wspierania działań na rzecz podnoszenia kompetencji cyfrowych dorosłych Polaków z pokolenia 50 +.
W ramach wspólnego działania Gminy Łaskarzew i Latarników Polski Cyfrowej z Łaskarzewa zapraszamy mieszkańców Gminy w wieku 50 Plus do udziału w bezpłatnych spotkaniach i wyjazdach mających na celu umożliwienie korzystania z komputera i Internetu oraz upowszechniania samodzielnego poszukiwania informacji w sieci.
Termin realizacji projektu: od stycznia 2013r. do czerwca 2014r.
Telefony kontaktowe do Latarników:
Pan Marek Kusak – tel. 602 716 492
Pan Krzysztof Kaczorowski i Pan Tadeusz Rutkowski – tel. 783704770
Więcej o projekcie na: www.latarnicy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz