piątek, 29 listopada 2013

2013 11 29 Spotkanie andrzejkowe w Integracyjnym Klubie Komputerowym w Łaskarzewie


Spotkanie IKK w Łaskarzewie wypadło w Andrzejki. Z tej okazji spotkaliśmy się dla zachowania tradycji i zwyczajów związanych z wróżbami andrzejkowymi. 

Przed zaplanowanymi już wcześniej atrakcjami wieczoru czekała nas jeszcze jedna niespodzianka a mianowicie spotkanie z Kamilem Szarkiem synem Pani Janiny Szarek naszej koleżanki klubowiczki. Kamil zajmuje się programowaniem w Firmie Google. Jeszcze przed swoją obroną pracy na studiach i wyjazdem do siedziby google w Londynie i Stanach przygotował dla Nas zebranych tego dnia krótką prezentację, pt. O co chodzi w Informatyce. Spotkanie z tak inteligentnym młodym człowiekiem z Łaskarzewa to czysta przyjemność a prezentacja i bardzo przystępne przedstawienie informacji o rzeczach trudnych do zrozumienia związanych z programowaniem i tak naprawdę przedstawienie na czym opiera się cała Informatyka w tym Internet to majstersztyk. 

Uczestniczyliśmy w przygotowanych przez Kamila grach zagadkach obrazujących różne sposoby programowania od prostych do najbardziej optymalnych z wykorzystaniem tali kart. Przypominało to trochę wróżenie dla Nas laików, kiedy to w poszukiwaniu rozwiązań stosowanych w programowaniu przekładaliśmy karty i układaliśmy je w odpowiedniej kolejności. Tak myślę, że Kamilowi udało się przenieść Nas w inny świat Komputera i Internetu. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość. 

Następnie przeszliśmy do kolejnych atrakcji wieczoru, którymi były wróżby z wykorzystaniem komputera i Internetu, tj. lanie wosku, http://magiaimion.pl/andrzejki, Wosk laliśmy także metodą tradycyjną. Było karaoke z przebojami dla każdego zorganizowane przez Krzysztofa Kaczorowskiego i Mirosława Poszytka. Do tego każdy z Klubowiczów przyniósł ze sobą coś słodkiego. Uczestnicy dobrze się bawili w andrzejki przy karaoke, kawie, ciastku, komputerze i Internecie. Spotkanie prowadzone przez Marka, Krzysztofa, Kamila, Mirka, Tadeusza, Klaudię, Agnieszkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz