sobota, 25 stycznia 2014

2014 01 25 Spotkanie 1 w 2014r. Oddychamy Internetem w Wildze

Pierwsze spotkanie w 2014 roku przeprowadziłem w Wildze razem z Latarniczką Klaudią Błażejczyk. Uczestnicy chętnie przygotowali laptopy do pracy i bez oporów włączyli sprzęt. Sprawnie poszło to nawet tym osobom, które po raz pierwszy siadły przed komputerem. Internet był w powietrzu i oddychaliśmy Internetem, ale nie uzyskaliśmy połączenia na komputerach. Nic straconego, bo uczestnicy ćwiczyli z myszką i klawiaturą. Na kolejnym spotkaniu w Wildze na pewno połączymy się z siecią. W kilku słowach przedstawiliśmy założenia projektu PCRS i działania latarników. W trakcie rozmawialiśmy o potrzebach uczestników. 
Osobiście jestem bardzo zadowolony ze spotkania z osobami, które chcą poznawać.
PS.
Przed naszym spotkaniem trafiliśmy na ciekawe wywiad z podróżnikami, którzy opowiadali o swojej wyprawie dookoła świata. Podczas wyprawy korzystali z komputera i Internetu głównie do kontaktu z rodziną przez Skype. Założyli również bloga wyprawy: www.dobryrok.woldpress.com
Myślę, że chętnie przyjmą zaproszenie na nasze spotkania z Internetem. Może dobrą okazję na spotkanie z podróżnikami będzie tegoroczny Tydzień z Internetem?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz